Společnost DAF získala dvě prestižní ocenění časopisu Commercial Fleet


Společnost DAF Trucks a nový DAF LF získaly ocenění časopisu Commercial Fleet. Zleva doprava: Phil Moon, marketingový manažer společnosti DAF Trucks UK; John Mabey, PACCAR Financial; Adam Bates, manažer prodeje DAF Trucks UK Fleet Parts; Ian Grant, ředitel prodeje DAF Trucks UK Fleet.

8. prosince 2017 Eindhoven

Společnost DAF Trucks získala ocenění „Truck Fleet Manufacturer of the Year“ (Výrobce nákladních vozidel roku), nový LF pak od porotců a čtenářů časopisu Commercial Fleet obdržel ocenění pro nejlepší „Commercial Fleet Truck of the Year“ (Nákladní vozidlo roku dle časopisu Commercial Fleet), a to na slavnostním ceremoniálu pořádaném časopisem Commercial Fleet. Společnost DAF obě tato prestižní ocenění obdržela ve Velké Británii již třetím rokem po sobě.

Uvedená ocenění potvrzují vynikající kvalitu nákladních vozidel DAF a k nim poskytovaných služeb, které pro zákazníky znamenají minimální celkové náklady při maximální efektivitě přepravy. „Tato ocenění vyjadřují významné uznání ze strany předních provozovatelů a manažerů vozových parků ve Velké Británii a rovněž čtenářů časopisu Commercial Fleet, kteří jsou důkladně obeznámeni s potřebami segmentu nákladní dopravy,“ uvedl Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks N.V.

Truck Fleet Manufacturer of the Year
Ocenění Truck Fleet Manufacturer of the Year udělila společnosti DAF porota složená z provozovatelů vozových parků a odborníků v tomto odvětví. Porotci ke své volbě uvedli: „DAF neustále přichází s dalšími inovacemi a všechna jeho nová vozidla jsou navrhována se zřetelem na minimální celkové náklady. Těch dosahuje díky velmi nízké spotřebě paliva, vyšší užitečné hmotnosti, prodlouženým servisním intervalům, maximální spolehlivosti a prémiovým pracovním prostředím řidiče.“

Commercial Fleet Truck of the Year
Nový rozvážkový DAF LF byl oceněn titulem Commercial Fleet Truck of the Year na základě hlasování čtenářů časopisu Commercial Fleet. Hlasující uváděli, že DAF LF vyžaduje nízké investiční prostředky, má velmi malý poloměr otáčení a nabízí vynikající výhled z kabiny, díky čemu je mezi řidiči velmi oblíben.
Ocenění Commercial Fleet Awards uděluje přední britský časopis Commercial Fleet Magazine.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář