Originální náhradní díly DAF

Bezpečnost, spolehlivost a optimální návratnost

Každé nákladní vozidlo DAF, které opouští výrobní linku, má za sebou dlouhou cestu vývoje a testování. Tím je zajištěno, že všechna naše nákladní vozidla odpovídají nejvyšším standardům souvisejícím s bezpečností, spolehlivostí, výkonem, provozními náklady a životním prostředím.


mnakupdilu

Stejné nároky klademe také na naše originální náhradní díly DAF. Díky tomu získáváte maximální návratnost jak pro vaše nákladní vozidla, tak pro vlastní firmu. DAF rovněž poskytuje na všechny originální náhradní díly DAF vynikající záruku. Pokud budou tyto díly namontovány prodejcem DAF, získáte záruku nejenom na originální náhradní díly DAF, ale též na náklady za montáž. Nekupujete si pouze originální náhradní díly DAF, ale také související zkušenosti a servis.

Vzhledem k tomu, že jsou náhradní díly konstruovány pro dané vozidlo, můžete si být jisti jejich dokonalou funkcí s výsledným optimálním výkonem nákladního vozu.

DAF disponuje rozsáhlou sítí kvalifikovaných prodejců v celé Evropě. To znamená, že si vždycky můžete veškeré potřebné náhradní díly obstarat u nejbližšího prodejce DAF. Díky nejmodernějšímu systému řízení zásob má prodejce DAF takřka vždy k dispozici správný náhradní díl.Originální náhradní díly DAF snadno poznáte podle jejich obalu.

Pokud váš nákladní vůz vyžaduje údržbu nebo opravu, doporučujeme vám zvolit osvědčenou kvalitu. Zvolte originální náhradní díly DAF. Použití neoriginálních náhradních dílů může mít nepříznivý vliv na spotřebu vozidla. To jednoznačně způsobí nižší zisky vaší firmy.

Výhody originálních náhradních dílů DAF:

  • Náhradní díly jsou 100% přizpůsobené nákladním vozidlům DAF
  • Maximální výkon a životnost
  • Spolehlivost
  • Plná záruka DAF
  • Minimální provozní náklady

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář