Výměnné náhradní díly DAF

DAF má v průmyslu největší nabídku výměnných náhradních dílů.

vorigspojkaDAF nabízí vysoce kvalitní alternativy pro velký počet součástí, jako jsou spouštěče, alternátory a převodovky. Jsou známe jako originální výměnné náhradní díly DAF. DAF má v průmyslu největší nabídku výměnných náhradních dílů.


Informace

DAF má vlastní výrobní závod, kde specialisté pod dohledem vývojového oddělení obnovují použité součásti DAF.

Naše originální výměnné náhradní díly DAF vyhovují těm nejpřísnějším standardům kvality stejně jako originální náhradní díly DAF. Jsou přepracovávány a testovány v souladu s předem danými standardy DAF. Tím je zajištěno, že kvalita těchto přepracovaných náhradních dílů je srovnatelná s kvalitou nových náhradních dílů. Pro originální výměnné náhradní díly DAF proto platí stejné záruční podmínky jako pro originální náhradní díly DAF.

Opakované použití dílů je vhodnější pro životní prostředí a může navíc výrazně přispět k úspoře nákladů. Díky originálním výměnným náhradním dílům DAF se podstatně sníží vaše provozní náklady vzhledem k rychlé výměně kompletních sestav za atraktivní ceny.

Motory

Originální výměnné náhradní díly DAF – motory

Když přijde čas opravit vadný nebo opotřebovaný motor, originální výměnné náhradní díly DAF nabízí možnost továrního repasovaného výměnného motoru. Kvalita této pohonné jednotky je shodná s originálním motorem DAF, protože na repasované díly jsou kladeny stejně přísné nároky jako při původním výrobním procesu. Originální výměnný motor originálních náhradních dílů DAF je proto jako nový a navíc je přitažlivější svou cenou výměnného dílu. Společnost DAF může nabídnout velice širokou nabídku, včetně krátkých bloků, dlouhých bloků a kompletních výměnných motorů a zajistit vhodné řešení pro každý typ opravy.

Výměnný motor s přidanou hodnotou

Spolehlivost, spotřeba paliva, náklady na údržbu, emisní hodnoty a záruka jsou zásadní faktory při výběru vozidla DAF a stejné požadavky se vztahují i na výměnný motor. Motory jsou společností DAF Trucks kompletně demontovány a následně znovu smontovány jako nové. Repasované motory jsou pak zkoušeny za stejných podmínek jako nové motory. Motory jsou uvolněny do prodeje pouze po důsledné analýze výsledků zkoušek. Proto jsou originální výměnné motory DAF jasně výhodnější než motory repasované ve vaší vlastní dílně nebo třetí stranou. Použitím výměnného motoru služeb DAF také zvyšujete zůstatkovou hodnotu vašeho vozidla.

Výhody výměnného motoru DAF:

 • Přepracován podle originální specifikace DAF
 • Důkladně odzkoušen
 • Hodnota za vynaložené peníze
 • Menší prostoje vozidla
 • Úplná záruka DAF

Převodovka

Originální výměnné náhradní díly DAF – převodovky

Výměnná převodovka, která řadí stejně bezchybně jako nová? Kompletní s tovární zárukou na garantovanou trvanlivost?

Ano, je to možné díky továrně opravené výměnné převodovce originálních výměnných náhradních dílů DAF, která nabízí kvalitu nové jednotky za přitažlivou cenu výměnného dílu. Společnost DAF má originální výměnnou převodovku pro téměř každé vozidlo v nabídce.

Optimální provozní spolehlivost

Převodovka je důležitým spojem hnací soustavy vozidla. Dovoluje jízdu při optimálním rychlostním stupni a bez ohledu na náklad nebo rychlost a zároveň tak úsporně, jak to jen jde. S motorem o síle větší než 500 HP mohou síly v převodovce snadno dosáhnout tisíců Newtonmetrů. Při takových silách je převodovka extrémně namáhána.

Nikdo nechce zbytečně riskovat a proto přirozeně volí nejvyšší kvalitu, když je třeba vyměnit vadnou převodovku. S převodovkou originálních výměnných náhradních dílů DAF s kompletní tovární zárukou volíte optimální provozní spolehlivost a optimální pohodlí při řazení.

Výhody výměnné převodovky DAF:

 • Ve všech ohledech odpovídá hnací soupravě DAF
 • Minimální tření pro příznivou spotřebu paliva
 • Vysoká kvalita, přitažlivá cena
 • Stejná záruka jako pro nové převodovky
 • Šetrné k životnímu prostředí díky opakovanému použití materiálů
 • Předem známé náklady (na rozdíl od oprav)
 • Minimální prostoje způsobené výměnou kompletních

Spojka

Originální výměnné náhradní díly DAF – spojky

Když přijde čas opravit vadnou nebo opotřebovanou spojku, výměnná služba DAF vám nabízí možnost volby továrně přepracované spojky. Kvalita této výměnné součásti odpovídá kvalitě nové jednotky, protože jsou na součást při rekonstrukci kladeny stejně přísné nároky jako při původním výrobním procesu. Originální výměnná spojka originálních náhradních dílů DAF je proto doslova jako nová a navíc je přitažlivější svou cenou výměnné součásti.

Maximální výkon

Spojka je zásadní součástí pohonné soustavy a během používání je vystavena těžkému opotřebení. Musí podávat maximální výkon i při extrémních podmínkách a přitom nabízet dostatečné pohodlí absorbováním vibrací. Proto se spojková souprava DAF skládá z perfektně sladěných kvalitních součástí.

Výhody výměnné spojky DAF:

 • Přepracován podle originální specifikace DAF
 • Menší prostoje vozidla
 • Hodnota za vynaložené peníze
 • Okamžitě k dispozici
 • Úplná záruka DAF

Startér

Originální výměnné náhradní díly DAF – Startéry a alternátory

Provozní spolehlivost je nejdůležitějším prvkem vozidla, protože prostoje bezprostředně ovlivňují produktivitu. Nastartování napoprvé je proto první věc, která nás napadne. To záleží nejen na silném startéru, ale také na spolehlivé baterii, kterou nabíjí alternátor.

Tyto tři součásti musí být perfektně sladěny, aby bylo startování jisté a všechna elektrická a elektronická zařízení moderního vozidla DAF měla dostatek energie. Pokud potřebujete vyměnit alternátor nebo startér, vždy proto volte originální náhradní díly DAF. Zabráníte tak nepříjemným překvapením.
Optimální provozní spolehlivost

Řetěz je pouze tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek. Například nová baterie připojená k alternátoru, který nemá dostatečný výstupní proud, nemůže nikdy poskytnout potřebný výkon. Je to patrné při startování, především v zimě, ale také když není dostatečně napájeno palubní vybavení a osvětlení.

To je důvod, proč originální výměnné náhradní díly DAF nabízejí kromě baterií vynikající kvality také výměnné alternátory a startéry přitažlivé ceny. Jsou doslova jako nové a jsou přepracovány podle tovární specifikace. Tímto způsobem je každý článek řetězu optimalizovaný a vy se můžete na elektrickou soustavu vašeho vozidla spolehnout – pro optimální provozní spolehlivost.

Výhody výměnných alternátorů a startérů DAF:

 • Ve všech ohledech odpovídají vašemu vozidlu DAF
 • Nejvyšší výkon
 • Nejvyšší provozní spolehlivost
 • Nejdelší životnost
 • Minimální hluk pro optimální pohodlí
 • Stejná záruka jako pro nové díly
 • Šetrné k životnímu prostředí díky opakovanému použití materiálů
 • Předem známé náklady (na rozdíl od oprav)
 • Široký výběr
 • Snadné objednávání, krátká dodací lhůta
 • Nejširší nabídka v průmyslu

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář