DAF Servisní smlouva


S DAF servisní smlouvou jsme o krok dále v nabídce toho nejlepšího řešení pro každého z našich zákazníků.

Balíčky služeb DAF servisní smlouva

S balíčky služeb Care, DAF Warranty Plus a s organizací, která je zabezpečuje, nabízíme komplexní řadu standardních a volitelných servisních služeb. S DAF Servisní smlouvou si můžete zvolit jeden ze šesti předem definovaných servisních balíčků:

MultiSupport-Overview-Services-CZ

Care+

MultiSupport-Icon-Care-DMS-CZ

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu na základě předem smluvené měsíční platby.

Balíček Care+ vám nabízí dvojí výhodu: váš nákladní vůz je udržován ve výborném stavu a odpovídající náklady už předem znáte.

Warranty Plus I

MultiSupport-Icon-Warranty-Plus-Driveline-CZ

Za předem stanovenou pevnou cenu zabezpečuje nezbytné opravy pohonné jednotky vozidla.

 Vysoká kvalita oprav po omezenou dobu.

Warranty Plus II

MultiSupport-Icon-Warranty-Plus-Vehicle-CZZa předem stanovenou pevnou cenu zabezpečuje nezbytné opravy vozidla.


Vysoká kvalita oprav po omezenou dobu.

Xtra Care

MultiSupport-Icon-Xtra-Care-CZ

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu, nezbytné opravy pohonné jednotky vozidla a podporu v případě poruchy (náklady na odtah).

Až po dobu osmi let máte zajištěnu včasnou údržbu, vysoce kvalitní opravy a maximální dostupnost vozidla v případě poruch pohonné jednotky.

Flex Care

MultiSupport-Icon-Flex-Care-DMS-CZ

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy celého vozidla včetně následků opotřebení.

Balíček Flex Care udržuje vaše vozidlo v tom nejlepším technickém stavu. Nabízí pružné řešení údržby a oprav pro převážnou část těch částí vašeho vozidla, které jsou závislé na servisu.

Full Care

MultiSupport-Icon-Full-Care-DMS-CZ

Zabezpečuje komplexní preventivní údržbu a nezbytné opravy celého vozidla včetně následků opotřebení, podporu při poruchách, zákonem stanovené inspekce a prohlídky a volitelné přídavné produkty.

Jde o vrcholný balíček, který vám umožňuje soustředit se na vaši hlavní oblast podnikání.

Více než jen opravy a údržba…

V oboru dopravy je vše zaměřeno na maximalizaci produktivity a na minimalizaci nákladů: největší možný zisk na tunu/kilometr. Program DAF Servisní smlouva a jeho nové balíčky Warranty Plus jsou stavebními bloky nového servisního programu DAF Repair & Maintenance, který je vytvořen tak, aby vám nabídl na míru sestavené servisní balíčky, které předcházejí nepříjemným překvapením a zároveň omezují výši vašich měsíčních nákladů.

Výhody:

  • Plná kontrola nad financemi: DAF Servisní smlouva vám nabízí na míru přizpůsobené služby za dohodnutou cenu v oblasti údržby a oprav. 
  • Optimalizovaný výkon vozidla: Dokonale vyškolení technici a mechanici vašeho dealera společnosti DAF jsou perfektně seznámeni s každým prvkem vašeho vozu a používají pouze vysoce kvalitní originální náhradní díly DAF. Vaše vozidlo bude udržováno v optimálním stavu, který snižuje rizika poruch a následných nákladných oprav a prostojů vozidla. 
  • Maximální doba provozuschopnosti vozidla: Váš dealer vytvoří (s přihlédnutím k využití vozidla a jeho konfiguraci) optimalizovaný plán údržby, který nejlépe odpovídá vašemu vozidlu a jeho režimu provozu. V případě poruchy nebo jiné neočekávané situace se můžete plně spolehnout na silniční asistenci DAF ITS.
  • Vyšší odkupní cena: DAF Servisní smlouva zabezpečuje pro vaše vozidlo ten nejvyšší stupeň servisu. Hodnota toho, že údržba a opravy vašeho vozidla jsou prováděny podle standardů společnosti DAF a s použitím originálních náhradních dílů DAF, se neprojevuje pouze ve zvýšení životnosti a spolehlivosti vozidla, ale také ve zvýšení jeho zbytkové hodnoty. S DAF Servisní smlouvou zaručuje společnost DAF vyšší odkupní hodnotu vozidla.
  • Flexibilní nabídka: S flexibilitou programu našich služeb DAF Servisní smlouva nabízíme to nejlepší řešení pro každého z našich zákazníků.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář