Příslušenství DAF

Funkčnost i zábava

vmezinapr

Nákladní vozidla DAF jsou díky své hospodárnosti, kvalitě a nízkým nákladům na údržbu doslova ‚hybnou silou‘ vašich příjmů z přepravy a image vaší firmy. DAF ale může daleko více posílit výkonnost i ‚vzhled‘ vašich nákladních vozidel. Svůj nákladní vůz můžete dokonale přizpůsobit svým potřebám.

Příslušenství

V nabídce příslušenství DAF najdete vše, co potřebujete k úspěšnému podnikání:

  • Prostředky pro snížení provozních nákladů
  • Snadné řízení pro větší pohodlí řidiče
  • Bezpečné řízení, které chrání nejenom řidiče a jeho nákladní vůz DAF, ale také ostatní účastníky silničního provozu a životní prostředí
  • Výraznou působivost, která posílí image vaší firmy a pýchu vašich řidičů
  • Atraktivní oblečení, které vám kdekoli dá pocit sounáležitosti se značkou DAF.

Nabídka příslušenství DAF: veškeré doplňky, které mohou znamenat velký rozdíl ve vašem podnikání přepravce. Specializovaná nabídka, která pomůže lepšímu provozu vozidel a práci řidičů a která dodá vaší každodenní práci i trochu radosti. Poskytnutím vyšší míry bezpečnosti a komfortu na silnici, snížením provozních nákladů a zlepšením image vaší firmy. Existuje také speciální nabídka oblečení DAF pro každého, kdo si potrpí na pocit sounáležitosti se značkou DAF. Na silnici i mimo ni.

Pro každé nákladní vozidlo DAF byla vyvinuta obsáhlá nabídka příslušenství DAF. DAF LF, CF a XF. Od spoilerů, potahů sedadel, slunečních clon a hliníkových disků po chladničku nebo televizor a video. Každý doplněk je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a konstruován tak, aby dokonale vyhovoval našim nákladním vozidlům. Díky atraktivnímu a masivnímu designu je radost tyto doplňky vlastnit i používat, nehledě na řadu vlastností, které skutečně zvyšují požitek z jízdy.

Online katalog příslušenství

skatalogprislusAktuální a ucelenou nabídku příslušenství pro vozidla DAF XF, CF a LF najdete v on-line katalogu příslušenství.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář