DAF LF opět získal ocenění „Fleet Truck of the Year“

14.prosince 2018 Eindhoven

Již druhým rokem v řadě obdržela společnost DAF Trucks v anketě Commercial Fleet Awards 2018 britské ocenění „Truck of the Year“ (Nákladní vozidlo roku) za své vynikající rozvážkové vozidlo řady DAF LF. V letošním roce to pro DAF znamená již pátý titul na evropských trzích.

V náročné konkurenci triumfoval DAF LF díky své všestrannosti, spolehlivosti, vynikajícímu ohlasu od zákazníků a silné poprodejní podpoře společnosti DAF. Porota své rozhodnutí zdůvodnila těmito slovy: „LF titul obhájil díky tomu, že jej dopravci opět zvolili nejoblíbenějším nákladním vozidlem. Dominantním rysem DAF LF je jeho všestrannost, zejména v městském provozu, dále kvalitně zpracovaná kabina, nabízející vynikající komfort, a skvělá ovladatelnost. To vše tomuto vozidlu opakovaně zajišťuje vysokou oblibu u řidičů. A když si k tomu připočtete silnou podporu společnosti DAF, spolehlivost a nízké provozní náklady, dostanete bezkonkurenční kombinaci.“

Prémiová řada XF – společně s univerzální střední řadou CF – získala nejdříve titul „International Truck of the Year 2018“ a následně DAF XF i národní ocenění Truck of the Year v Polsku, na Slovensku, ve Slovinsku a v Severním Irsku.

„Dalším vítězstvím jsme samozřejmě nadšeni,“ uvedl Richard Zink, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF. „Konkurence v této kategorii byla opravdu tvrdá, ale naše řada LF znovu prokázala, že je nejlepší.“

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář