Vozidla DAF obohacují flotilu společnosti PTÁČEK – velkoobchod, a.s.

201611-flotila-ptacek-01

11. listopadu 2016 Brno

Areál společnosti TRUCK TRADE, autorizovaného dealera značky DAF v Modřicích u Brna, zaplnila vozidla DAF LF 180 FA. Stalo se tomu tak u příležitosti slavnostního předání nových vozidel společnosti PTÁČEK – velkoobchod, a.s. Celkem bylo letos tomuto významnému zákazníkovi předáno 16 vozidel DAF LF.

První vozidla DAF se do flotily společnosti PTÁČEK – velkoobchod, a.s. zařadila v loňském roce. Byly jimi dva tahače DAF XF 460 FT SC pro dálkovou dopravu, oba s plnou tříletou zárukou, se servisní smlouvou DAF Multisupport balíčku Full Care a financováním prostřednictvím společnosti PACCAR Financial.

Důležitým okamžikem při rozhodování pro pořizování dalších vozidel DAF do flotily bylo otestování zapůjčeného demo vozidla LF 180 FA, které se v provozu společnosti PTÁČEK – velkoobchod perfektně osvědčilo. Během něj se plně projevily všechny přednosti vozidel DAF řady LF určených pro rozvážku – vysoká kvalita zpracování, zdařilý design, výkonný motor s nízkou spotřebou paliva, komfortní a jednoduché ovládací prvky v kabině a také nízký schůdek pro příjemné nastupování a vystupování. Ve výbavě nechybí tři sedadla v kabině. Zajímavostí jsou také červené bezpečnostní pásy pro rychlou vizuální kontrolu, zda je řidič připoután. Všechny tyto faktory nakonec rozhodly o úspěšném vítězství ve výběrovém řízení na dodání dalších 15 vozidel. I s testovaným demo vozidlem si tedy společnost PTÁČEK – velkoobchod převzala 16 vozidel DAF LF s motorem PACCAR PX-5 s výkonem 135kW (180k) s denní kabinou a celkovou hmotností 12 tun. Na vozidlech je
plachtová nástavba od společnosti PARAGAN a pro snazší manipulaci při nakládání je její součástí zadní zvedací čelo. Při výběru vozidel hrála také důležitou roli možnost využití telematické služby Webdispečink, při jejímž vývoji spolupracuje i společnost DAF.

201611-flotila-ptacek-02„Velmi nás těší vítězství v tak náročném výběrovém řízení. Předcházelo tomu zapůjčení vozidla DAF LF 180 FA od března, a to na čtyři měsíce. Během doby testování probíhalo průběžné hodnocení vozidla a také konzultace s naším školitelem. Dalším pozitivem byla určitě podpora prodeje, kdy se této společnosti dlouhodobě věnuje náš prodejce klíčovým zákazníkům Tomáš Trávník. To vše nakonec vyústilo k tomuto úspěšnému obchodu,“ uvádí během předávání jednatel společnosti TRUCK TRADE, Vladimír Oprchal. „Jedním z pozitiv započaté spolupráce je i ten fakt, že společnost PTÁČEK – velkoobchod má totiž sídlo v Modřicích stejně jako TRUCK TRADE. Díky tomu můžeme vycházet tomuto zákazníkovi maximálně vstříc s termíny pro údržbu jejich vozidel. To je ale pro všechny naše zákazníky samozřejmě běžný standard. Abychom udrželi služby na maximální úrovni, připravujeme v Brně počátkem roku 2017 otevření dalšího servisu v lokalitě Brno – Slatina. To považujeme, vzhledem k historicky největšímu počtu více než 500 dodaných vozidel v letošním roce, za naprostou nezbytnost,“ dodává Vladimír Oprchal.

Technická specifikace DAF LF 180 FA G12 Day Cab:
Celková hmotnost 12 tun
Motor: PX-5 (135 kW, 184 k)
Převodovka: šestistupňová, manuální
Výbava:
– sedadlo řidiče s područkami,
– sedadlo spolujezdce, velur
– červené bezpečnostní pásy
– pneumaticky nastavitelný sloupek řízení
– šest zpětných zrcátek
Nástavba: PARAGAN (se shrnovací plachtou)

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář