Lesovozy DAF na Moravě

201611-fttcf510-trlica-01

1. prosince 2016 Modřice

V listopadu 2016 si převzala firma Jan Trlica svůj další lesovůz DAF FTT CF 510, tentokrát poprvé s motorem Euro 6. Dodavatelem vozidla byla společnost TRUCK TRADE spol. s r.o.. Po prvních týdnech nasazení v provozu se ukázalo, že veškeré úpravy podvozku ve spojitosti s přechodem na Euro 6 i první použití automatické 16ti st. převodovky přesně splnilo majitelovo očekávání.

201611-fttcf510-trlica-03Pan Jan Trlica začal s podnikáním v dopravě dřeva ihned po roce 1989, kdy jsi vzal do ekonomického pronájmu vozidlo LIAZ s hydraulickou rukou, se kterým do té doby jezdil jako řidič. Posléze začal do lesa nakupovat vozidla TATRA a v roce 1998 se k nim přidala i značka DAF. První byl klasický tahač DAF FT480 XF SSC pro přepravu dřeva do zahraničí, který ho oslovil svými výbornými užitnými vlastnostmi i přístupem tehdejšího prodejce vozidel DAF na Moravě. Na základě toho pak následně začala v roce 2000 i naše spolupráce na dodávkách lesovozů – tahačů řady CF FTT (6 x 4) pro svoz a přepravu dřeva po ČR.

Firma Jan Trlica vlastní v současné době 14 lesovozů, z toho 8 vozidel DAF řady CF FTT (6 x 4) a zbylé vozy značky Tatra (6 x 6). To, že volba pro značku DAF byla volba správná, potvrzuje i fakt, že i první z dosud 8 dodaných lesovozů DAF jezdí dodnes v provozu a má najeto již 1,2 mil. km. Jan Trlica si tak v současné době pochvaluje i spojení tohoto spolehlivého a nenáročného hnacího řetězce DAF s tatrováckým podvozkem, neboť vozy TATRA tvoří u něj nezbytnou součást lesovozů do těch nejtěžších podmínek.

Na obrázku zleva doprava: Ing. Václav Svoboda (prodejce TRUCK TRADE spol. s r.o.) a Jan Trlica.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář