Osm nových tahačů pro GISTRANS Czech Republic, s.r.o.

11. srpna 2015 Brno

GISTRANS_01aPrázdniny jsou sice na svém vrcholu, to však neznamená, že by dopravci užívali volna. Právě naopak – důkazem je skutečnost, že na přelomu července a srpna převzali zástupci společnosti GISTRANS Czech Republic, s. r. o., v areálu společnosti Truck Trade, s. r. o., autorizovaného dealera značky DAF, v Modřicích u Brna flotilu osmi návěsových tahačů.

Slavnostní ráz celé události podtrhli svou přítomností jednatel společnosti GISTRANS Ing. Vladimír Racek, MBA, obchodní ředitel společnosti DAF Trucks CZ Karel Skála, ředitel prodeje vozidel společnosti Truck Trade, Ing. František Repecký, MBA, a další.

GISTRANS_02aIng. Vladimír Racek při příležitosti předání vozidel řekl: „Společnost GISTRANS je významný mezinárodní přepravce působící v celé Evropě. Historicky jej provází silná orientace na značku DAF, vždyť více než 800 vozidel z celkové flotily přesahující 1 000 souprav nese logo právě této značky.

Na českém trhu společnost začala operovat v roce 1997. V současnosti zde máme dvě distribuční střediska a provozujeme přes 80 návěsových souprav, v naprosté většině opět s tahači DAF. I když jsme si orientaci na tuto značku na začátku ‚přinesli‘ jako součást nadnárodní firemní kultury, považujeme ji za skvělé rozhodnutí a hrdě v ní pokračujeme. Jsme spokojeni s kvalitou samotných vozidel a vyhovuje nám taktéž hustě pokrytá servisní síť v celé Evropě.

Zde v České republice nám skvělé zázemí vytváří společnost TRUCK TRADE – nejen prostřednictvím obchodní zástupkyně Ing. Kamily Hrabčíkové a celého obchodního týmu, ale i techniků a mechaniků v servisních dílnách. To je přesně typ spolupráce, který my jako dopravci pro svoji práci potřebujeme.“

Vyjádření Vladimíra Racka potvrzuje skutečnost, že předávka těchto osmi vozidel je druhou částí z celkového letošního kontraktu dvaceti vozidel.

Obchodní ředitel společnosti DAF Trucks CZ Karel Skála pak na slova Vladimíra Racka navázal: „Naší dlouhodobé spolupráce se společností GISTRANS si nesmírně vážím. Je to přepravní společnost na špičkové evropské úrovni a já jsem velmi rád, že spojuje své jméno se značkou DAF. Chci jejím zástupcům popřát, aby byli s novým přírůstkem do své flotily spokojeni.“

Technická specifikace předávaných vozidel

Provedení vozidla: tahač DAF FT XF 460 Super Space Cab

Motor: 462 koní, 340 kW

Výbava: převodovka AS Tronic 12st., motorová brzda MX

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář