Nové tahače řady CF a XF se zadní řízenou vlečenou nápravou

5. února 2015 Eindhoven

daf-cf-ftn-6x2Společnost DAF představuje tahače řady CF a XF se zadní řízenou vlečenou nápravou. Tato vozidla byla vyvinuta speciálně pro takový typ provozu, kde je vyžadována vysoká užitečná hmotnost a zároveň perfektní manévrovatelnost.

Třínápravové tahače řady CF a XF jsou vybaveny zadní řízenou vlečenou nápravou s jednomontáží o nosnosti 7,5 tuny, která je umístěna za hnanou třináctitunovou nápravou. Díky tomu jsou nové tahače ideální pro takový typ provozu, kdy je třeba často manévrovat v omezeném prostoru a přitom je vyžadováno vysoké užitečné zatížení nebo je vozidlo vybaveno nakládacím jeřábem za kabinou. Tahače řady CF a XF se zadní řízenou vlečenou nápravou se proto skvěle hodí pro přepravu stavebních materiálů a strojů.

Společnost DAF nabízí u nových třínápravových tahačů řady CF a XF výběr mezi 10,8litrovým motorem PACCAR MX-11 a 12,9litrovým motorem PACCAR MX-13 s výkony od 291 kW/396 k do 375 kW/510 k. V rámci programu DAF Transport Efficiency byla provedena důležitá vylepšení těchto motorů a v kombinaci s moderními technologiemi, jako jsou prediktivní tempomat s prediktivním řazením a režim Eco Mode, je možné dosáhnout úspory paliva až 5 %.

Tahač řady CF se zadní řízenou vlečenou nápravou se dodává s kabinou Day Cab, Sleeper Cab nebo Space Cab, řada XF je k dispozici s kabinou Space Cab a Super Space Cab. Všechny modely jsou nyní ve výrobním programu značky DAF.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář