Společnost PACCAR Parts dále rozšiřuje program TRP

22. března 2013 Eindhoven

S nově přidanou kompletní nabídkou opěrných nohou, dílů vzduchových brzd a osvětlení LED pro přívěsy a návěsy obsahuje produktová řada programu TRP více než 75 000 různých náhradních dílů. Nabízí široký výběr náhradních dílů, příslušenství a dílenského vybavení pro nákladní vozidla, přívěsy a návěsy různých značek. Společnost PACCAR Parts představila program TRP (Truck and Trailer Parts) v roce 1995 v rámci strategie „vše pod jednou střechou“, která umožňovala dopravcům nalézt vše potřebné pro vozový park dopravce na jedné adrese.

Nyní byl program TRP rozšířen o řadu opěrných nohou pro návěsy. Opěrné nohy TRP mají velmi nízkou hmotnost (jsou odlehčené přibližně o 15 kg), příznivou cenu a jsou dostupné v mnoha velikostech a modelech. Další novinkou programu TRP je široká nabídka náhradních dílů pro vzduchové brzdové systémy, včetně brzdových válců, ventilů a přípojek typu „palm“. Program TRP také zavádí osvětlení LED pro přívěsy, návěsy a nástavby, což přispívá k modernizaci konvenčního osvětlení na osvětlení LED. Balíček zahrnuje obrysová světla, pracovní svítilny a vnitřní osvětlení, které jsou nenáročné na údržbu. Spotřebují až o 80 % méně energie a vydrží až čtyřikrát déle v porovnání s konvenčním osvětlením. Stejně jako náhradní díly v programu vzduchových brzd je veškeré osvětlení LED schváleno organizací TÜV, a splňuje tak směrnice pro certifikaci ECE.

Program TRP zahrnuje 75 000 různých produktů v online katalogu na webové stránce www.daf.com/trp. Pomocí funkce rozšířeného vyhledávání zde lze snadno a rychle najít požadované náhradní díly podle značky nebo kategorie. Navíc je dostupná také nová tištěná verze TRP katalogu. Ten patří k nejobsáhlejším katalogům náhradních dílů a dílenských potřeb v kategorii nákladních vozidel a obsahuje vyobrazení nabízených produktů. TRP produkty jsou exkluzivně dostupné prostřednictvím prodejců DAF, samozřejmě s kompletní zárukou.

trp2013

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář