DAF XF105 získal australskou mezinárodní cenu za design

13/08/2012 Eindhoven, The Netherlands

Model DAF XF105 získal cenu Design Award™ v kategorii „Automobilový průmysl a doprava“. Toto ocenění bylo předáno na slavnostním vyhlášení Australských mezinárodních cen za design (AIDA) 2012 v Sydney. Porota ocenila špičkový model značky DAF za jeho elegantní design, ergonomické prvky a vynikající komfort pro řidiče. Ceny za design AIDA jsou jedny z nejprestižnějších uznání v oblasti designu na světě.‬‬

Do designérské soutěže AIDA jsou nominovány národní i mezinárodní designérské výtvory. Letos mělo více než sto návrhů šanci stát se vítězem ve své kategorii. V kategorii „Automobilový průmysl a doprava“ byly nominované designérské výtvory hodnoceny podle jejich vzhledu, funkčnosti, kvality, bezpečnosti a životnosti. Model DAF XF105, který se v Austrálii prodává od letošního března, zaujal porotu zejména v oblasti inovací. Ve stejné kategorii byl hodnocen například i Range Rover Evoque, Jaguar XFR a Audi Q3, které DAF XF105 zastínil. Porotu přesvědčil svými kvalitami.

australia_xf

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář