DAF CF85 znovu oceněn jako „Fleet Truck of the Year“

15. června 2012 Eindhoven

Při prezentaci výsledků prestižní soutěže „Motor Transport Awards 2012“ (Ceny za silniční dopravu 2012), která se uskutečnila v Londýně, byl model DAF CF85 už pojedenácté oceněn jako „Fleet Truck of the Year“ (Fleetové nákladní vozidlo roku). Soutěž „Motor Transport Awards“ je prémiové britské ocenění v oblasti dopravy, organizované odborným časopisem Motor Transport.

„Model CF85 nabízí nízkou spotřebu paliva, komfort, kterým si získává velkou oblibu u řidičů, a výborný poměr ceny a hodnoty. Společnost DAF poskytuje vysoký standard služeb pro provozovatele fleetů, se špičkovým zákaznickým servisem a s odpovídajícími poprodejními službami na trhu,“ takové byly závěry dopravců na základě porovnání všech předních výrobců nákladních automobilů. Výkony modelu DAF CF při udělování cen Motor Transport jsou bezkonkurenční – jedenáct vysoce ceněných titulů „Fleet Truck of the Year“ od roku 1994.

Generální ředitel DAF Trucks UK Ray Ashworth převzal získanou trofej před zraky 1 500 předních představitelů oboru dopravy při slavnostní večeři v Londýně ve středu 13. června. „Toto je obrovské ocenění pro model CF85 a pro všechny zaměstnance dealerské sítě,“ řekl Ray Ashworth. „Toto ohodnocení je pro nás významné, protože je udělováno samotnými uživateli, jimiž jsou nároční provozovatelé fleetů.“

„To, že tuto cenu neustále získáváme i v těch nejnáročnějších letech, jaká britský dopravní průmysl kdy zažil, podtrhuje základní principy naší řady nákladních vozidel – maximální spolehlivost a nejvyšší komfort řidiče, to vše spojené s vynikající servisní podporou poskytovanou naší celonárodní sítí obětavých dealerů,“ řekl Ray Ashworth. „Samozřejmě záleží i na co nejvyšší hospodárnosti. Model CF85 byl vždy považován za jedno z nejúspornějších nákladních vozidel na trhu. S nejnovějšími technologiemi ATe lze dosáhnout ještě dalších významných úspor, což je v dobách, kdy ceny paliva vzrostly na rekordní úroveň, velmi důležité.“

cf85_fleet_truck_2012

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář