DAF XF


Měřítko v efektivitě přepravy
Výkonné motory PACCAR, převodovky TraXon nejnovější generace a vysoce efektivní zadní nápravy – každý z komponent na vozidle DAF XF je vyvinut pro dosažení maximální efektivity přepravy. Díky modernímu provedení exteriéru a mnoha stylovým detailům je to nejatraktivnější vozidlo pro dálkovou dopravu, které můžete na silnicích potkat. V prostorném, luxusním interiéru je pro každého řidiče jízda ryzím potěšením.
› Nejnižší spotřeba paliva ve své třídě
› Vysoké užitečné zatížení
› Servisní intervaly až 200 000 km
› Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb
› DAF Connect – systém pro správu vozového parku


DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence
DAF XF dosahuje nejnižší spotřeby paliva ve své třídě. Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

Nejlepší spotřeba paliva ve své třídě

› Inovace motorů PACCAR MX-11 a MX-13
› Nejnovější generace automatizovaných převodovek TraXon
› Vysoce účinné zadní nápravy s rychlejšími stálými převody
› Optimalizace aerodynamických prvků
› Pokročilé softwarové funkce poháněcí soustavy

Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7% při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

Vyšší užitečné zatížení

› Nový vysoce efektivní a přitom maximálně kompaktní systém pro snižování emisí výfukových plynů (EAS) ušetřil 50 kg hmotnosti.
› Nová konstrukce motorů a optimalizace podvozku rovněž přispěly k dalšímu snížení hmotnosti.

S ohledem na konfiguraci náprav mohou tyto prvky snížit hmotnost vozidla až o 100 kg. To poskytuje vyšší užitečné zatížení, což je zvláště důležité v aplikacích, kde se počítá každý kilogram.

Maximální dostupnost vozidla

Servisní intervaly až 200 000 km
› Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb

DAF XF je pověstný svou vysokou spolehlivostí. Díky nové elektroinstalaci a elektronickým systémům, kdy veškerá kabeláž a zapojení byly zjednodušeny, dosahuje DAF XF vynikající spolehlivosti a flexibility. Oceníte to např v případě montáže přídavných zařízení. Výsledkem je maximální dostupnost vozidla a minimální provozní náklady.Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.