DAF XF


Měřítko v efektivitě přepravy
Výkonné motory PACCAR, převodovky TraXon nejnovější generace a vysoce efektivní zadní nápravy – každý z komponent na vozidle DAF XF je vyvinut pro dosažení maximální efektivity přepravy. Díky modernímu provedení exteriéru a mnoha stylovým detailům je to nejatraktivnější vozidlo pro dálkovou dopravu, které můžete na silnicích potkat. V prostorném, luxusním interiéru je pro každého řidiče jízda ryzím potěšením.
› Nejnižší spotřeba paliva ve své třídě
› Vysoké užitečné zatížení
› Servisní intervaly až 200 000 km
› Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb
› DAF Connect – systém pro správu vozového parku


DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence
DAF XF dosahuje nejnižší spotřeby paliva ve své třídě. Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

Nejlepší spotřeba paliva ve své třídě

› Inovace motorů PACCAR MX-11 a MX-13
› Nejnovější generace automatizovaných převodovek TraXon
› Vysoce účinné zadní nápravy s rychlejšími stálými převody
› Optimalizace aerodynamických prvků
› Pokročilé softwarové funkce poháněcí soustavy

Vyšší točivý moment a nižší provozní otáčky motoru, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronické systémy a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7% při dlouhých trasách. To znamená úspory tisíců eur!

Vyšší užitečné zatížení

› Nový vysoce efektivní a přitom maximálně kompaktní systém pro snižování emisí výfukových plynů (EAS) ušetřil 50 kg hmotnosti.
› Nová konstrukce motorů a optimalizace podvozku rovněž přispěly k dalšímu snížení hmotnosti.

S ohledem na konfiguraci náprav mohou tyto prvky snížit hmotnost vozidla až o 100 kg. To poskytuje vyšší užitečné zatížení, což je zvláště důležité v aplikacích, kde se počítá každý kilogram.

Maximální dostupnost vozidla

Servisní intervaly až 200 000 km
› Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb

DAF XF je pověstný svou vysokou spolehlivostí. Díky nové elektroinstalaci a elektronickým systémům, kdy veškerá kabeláž a zapojení byly zjednodušeny, dosahuje DAF XF vynikající spolehlivosti a flexibility. Oceníte to např v případě montáže přídavných zařízení. Výsledkem je maximální dostupnost vozidla a minimální provozní náklady. • Provedení exteriéru


  Díky novým konstrukčním prvkům se budou za vozidlem DAF XF lidé ohlížet. Rovněž přispívají k vynikající aerodynamice, která zlepšuje efektivitu přepravy.

  Další informace

 • Provedení interiéru


  Model DAF XF staví na vynikajících standardech pohodlí pro řidiče, kterými jsou vozidla DAF prosnulá po celém světě.

  Další informace

 • Poháněcí soustava


  Čelní pozice v oboru, pokud jde o úsporu paliva, je výsledkem dokonale integrované poháněcí soustavy, která má k dispozici nejlepší motory, převodovky a zadní nápravy ve své třídě.

  Další informace

 • Podvozek


  Čisté dokonalosti je dosaženo díky promyšlené konstrukci podvozku. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky čemuž je pevný, stabilní a lehký. Navíc jsou k dispozici funkce šetřící prostor, které potěší výrobce nástaveb.

  Další informace

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář