DAF LF


Pure Excellence

V souladu s naší filozofií DAF Transport Efficiency jsme provedli celou řadu inovací populárního modelu LF a rozvážková doprava tak dosáhla další úrovně dokonalosti.

›   Nové pohonné jednotky pro maximální úsporu paliva
›   Skvěle připraven pro snadnou a rychlou montáž nástaveb
›   Svěží design exteriéru
›   Luxusní nový interiér
›   Lepší výhled z kabiny díky oknu ve spodní části dveří spolujezdce
›   Systém pro správu vozového parku DAF Connect pro maximální efektivitu dopravy

Nový DAF LF posunuje spolehlivost, životnost, manévrovatelnost a komfort na zcela novou úroveň a stává se měřítkem ve své třídě. Díky ještě vyššímu užitečnému zatížení a ještě vyšší efektivitě je nový DAF LF první volbou mezi rozvážkovými vozidly pro majitele i řidiče. Zkrátka: Pure Excellence.

DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence

Mezi přednosti modelu LF náleží nejvyšší užitečná hmotnost v oboru, bezkonkurenční manévrovatelnost, dlouhá životnost a skvělý komfort a vstřícnost vůči řidiči. Nyní jsme posunuli úspěšné rozvážkové vozidlo LF ještě o krok dále, abyste mohli dosahovat ještě vyšší ziskovosti než dříve.
Výsledkem je nový DAF LF.


Program DAF Transport Efficiency

Nejlepší spotřeba paliva ve své třídě

›   Nový motor PACCAR s obsahem 3,8 litru v modelu „LF City“ pro městský provoz
›   Rychlejší převodové poměry zadní nápravy určené pro použití při nižších otáčkách motoru
›   Automatická převodovka Allison je nyní k dispozici pro špičkový 19tunový model LF

Nový DAF LF nabízí široký výběr motorů. Patří mezi ně výkonný čtyřválec o zdvihovém objemu 4,5 litu PACCAR PX-5 a šestiválec o zdvihovém objemu 6,7 litru PACCAR PX-7. Upravený řídicí software, zdokonalené sání vzduchu a udržování provozní teploty motoru a výfukového systému vede ke zvýšení maximálního točivého momentu. Ten je navíc dostupný již při nižších otáčkách motoru. V kombinaci s dalšími vylepšeními motoru je výsledkem úspora paliva až 6 %.


Velký výběr rozvorů

› Velký výběr rozvorů kol s délkami až 6,90 metru
› Lze používat nástavby o délkách více než 9 metrů a dosáhnout maximální nosnosti
› Nádrže paliva s objemem až 1 240 litrů pro delší dojezd; tím se optimalizuje dostupnost a řidiči to umožňuje doplňovat palivo tam, kde jsou ceny paliva nejnižší

Díky velkému výběru rozvorů kol, optimalizovaným motorům PACCAR PX a převodovkám s vysokou účinností je nový DAF LF dostupný ve větším počtu variant než dříve. Zvláště nové modely LF150 a LF170 vybavené motorem PACCAR PX-4 a pětistupňovou manuální převodovkou jsou optimalizované pro rozvoz ve městech. Tato hbitá vozidla jsou lehčí, což zvyšuje jejich užitečné zatížení.


Maximální dostupnost vozidel

Robustní blok motorů a hlava válců jsou mimořádně odolné. Jsou zkonstruovány s ohledem na dlouhou životnost, maximální spolehlivost a nízkou hmotnost. Podle typu provozu lze prodloužit servisní intervaly až na 60 000 kilometrů. Motory PACCAR PX jsou navrženy se zřetelem na snadnou údržbu a maximální výkony při nízkých provozních nákladech.


 • Provedení exteriéru


  Vynikající design exteriéru dodává novému DAF LF výrazný a přívětivý vzhled. Vozidlo je tak skvělou reklamou vaší společnosti.

  Další informace

 • Provedení interiéru


  Řidič, který má k dispozici komfort, je lepší řidič. Proto hraje interiér u nového DAF LF tak důležitou roli. Od okamžiku, kdy řidič nastoupí do kabiny, si užívá ten nejvyšší standard pohodlí, snadného ovládání a bezpečnosti.

  Další informace

 • Poháněcí soustava


  Nový DAF LF je dodáván s širokou škálou motorů, převodovek a poměrů zadních náprav - můžete si tedy být jistí, že dostane vozidlo, které vyhovuje vašim potřebám.

  Další informace

 • Podvozek


  Dokonalý základ, na kterém můžete stavět.

  Další informace

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář