DAF CF


Všestranné a stylové nákladní vozidlo

DAF CF je nejvšestrannějším nákladním vozidlem ve své třídě. Je vhodný pro regionální, národní nebo mezinárodní dopravu, hladké silnice nebo drsný terén. Toto univerzální vozidlo se špičkovým výkonem v každé aplikaci plně vyhovuje požadavkům na intenzivní používání: od přepravy pevného nákladu, přes cisternovou přepravu až po těžkou práci ve stavebním průmyslu, od svozu odpadu po běžnou rozvážku.

› Nízká spotřeba paliva, větší výkon a točivý moment při nízkých otáčkách
› Vysoké užitečné zatížení
› Servisní intervaly až 200 000 km
› Připravený pro výrobce nástaveb
› DAF Connect – systém pro správu vozového parku


DAF Transport Efficiency přináší Pure Excellence
DAF CF nabízí největší úsporu paliva ve své třídě. Vyšší točivý moment a nižší otáčky v kombinaci s optimalizovanou poháněcí soustavou, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronika a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. Úspory, které přispívají ke zvýšení vašeho zisku.Vysoké užitečné zatížení

DAF CF je lehký, což umožňuje vysoké užitečné zatížení. Nový vysoce efektivní a přitom maximálně kompaktní systém pro snižování emisí výfukových plynů (EAS) ušetřil 50 kg hmotnosti. Nová konstrukce motorů a optimalizace podvozku rovněž přispěly k dalšímu snížení hmotnosti. S ohledem na konfiguraci náprav je možné díky těmto vylepšením snížit hmotnost vozidla až o 100 kg, nebo i více. A to je důležité zvláště v aplikacích, kdy se počítá každý kilogram.

Maximální dostupnost vozidla

DAF CF je pověstný svou vysokou spolehlivostí. Díky elektroinstalaci a elektronickým systémům, kdy veškerá kabeláž a zapojení jsou maximálně možně zjednodušeny, dosahuje DAF CF vysoké spolehlivosti. Výsledkem je maximální dostupnost vozidla a minimální provozní náklady. Servisní intervaly mohou být prodlouženy až na úctyhodných 200 000 kilometrů. • Provedení exteriéru


  V exteriéru modelu DAF CF jsou zakomponovány prvky, které jej odlišují a propůjčují mu nevšední vizuální přitažlivost.

  Další informace

 • Provedení interiéru


  Jelikož je model DAF CF nejvšestrannějším vozidlem na trhu, je tu spousta možností, jak kabinu přizpůsobit podle osobního vkusu a přepravních potřeb.

  Další informace

 • Poháněcí soustava


  Dosažení 7% úspory paliva navíc a tedy i 7% snížení emisí CO2 začíná výběrem správné poháněcí soustavy pro daný úkol.

  Další informace

 • Podvozek


  Model DAF CF nabízí bezkonkurenční flexibilitu konfigurací podvozku, ať je vybavený systémem zvedacího háku, valníkem, skříňovou nebo jakoukoli jinou nástavbou.

  Další informace

 • Bezpečnost a komfort


  DAF CF je standardně vybaven mnoha vyspělými funkcemi a bezpečnostními systémy

  Další informace

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář