Prodej náhradních dílů

  • Novotný Jiří
    Ředitel prodeje servisních služeb a náhradních dílů
    mobil: +420 725 557 921
    e-mail: j.novotny@trucktrade.cz
  • Flek Jiří
    Manažer prodeje ND
    Tel.: +420 702 255 314
    e-mail: j.flek@trucktrade.cz
  • Schulz Jiří
    Hlavní nákupčí ND
    Tel.: +420 725 595 450
    e-mail: j.schulz@trucktrade.cz

Prodej dílů VDL – BUS

  • Veselý Michal ml.
    Prodejce dílů VDL – BUS
    mobil: +420 724 392 943
    e-mail: m.vesely.ml@trucktrade.cz

Středisko Brno-Modřice

  • Fic Miloš
    Prodejce dílů oblasti jižní Morava
    mobil: +420 725 711 402
    e-mail: m.fic@trucktrade.cz
  • Coufal Pavel
    Prodejce dílů oblasti jižní Morava
    mobil: +420 602 756 095
    e-mail: p.coufal@trucktrade.cz

Středisko Olomouc

  • Melichar Filip
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    mobil: +420 724 970 025
    e-mail: f.melichar@trucktrade.cz
  • Oravcová Andrea
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    mobil: +420 607 099 008
    e-mail: a.oravcova@trucktrade.cz

Středisko Ostrava

  • Harčar Ján
    Prodejce dílů oblasti severní Morava
    Mobil: +420 725 865 701
    e-mail: j.harcar@trucktrade.cz
  • Hanzelka Vojtěch
    Prodejce dílů oblasti severní Morava
    mobil: +420 724 970 024
    e-mail: v.hanzelka@trucktrade.cz

Středisko Otrokovice

  • Hlavinka Tomáš
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    Mobil: +420 727 848 785
    e-mail: t.hlavinka@trucktrade.cz

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář