Středisko Brno-Modřice

Evropská 677
664 42 Modřice u Brna


GPS: 49°7´9.586“N, 16°36´12.086“E

Provozní doba:
Po-Pá 6:00-22:00 hodin
Sobota 6:00-14:00 hodin

Tel.: +420 727 848 597
e-mail: servis@trucktrade.cz

Servis NDS nonstop: +420 602 591 226
Servis ITS nonstop: +420 721 941 089 (mimo ČR a SK)

  • Plotěný Jan
    Vedoucí skladu
    Mobil: +420 725 744 474, Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: j.ploteny@trucktrade.cz
  • Veselý Michal
    Analytik nákupu ND
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: m.vesely@trucktrade.cz
  • Fukan Jakub
    Interní prodejce ND, technická podpora
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: j.fukan@trucktrade.cz
  • Fic Miloš
    Prodejce dílů
    Mobil: +420 725 711 402
    e-mail: m.fic@trucktrade.cz
  • Coufal Pavel
    Prodejce dílů
    Mobil: +420 602 756 095
    e-mail: p.coufal@trucktrade.cz
  • Černý Jaroslav
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: j.cerny@trucktrade.cz
  • Pavlíček Pavel
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: sklad@trucktrade.cz
  • Kloupar Petr
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: p.kloupar@trucktrade.cz
  • Schummer Martin
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: m.schummer@trucktrade.cz
  • Slaný Michal
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: sklad@trucktrade.cz
  • Veselý Michal ml.
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    m.vesely.ml@trucktrade.cz
  • Ferdusová Lucie
    Asistentka prodeje ND
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: l.ferdusova@trucktrade.cz
modricemapa

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář