Jeroen van den Oetelaar bude jmenován do funkce hlavního inženýra společnosti DAF Trucks

7.května 2024, Eindhoven

Jeroen van den Oetelaar bude jmenován do funkce hlavního inženýra společnosti DAF a stane se členem představenstva DAF. Od 1. června nahradí Van den Oetelaar úspěšného Patricka Deana, který byl povýšen do funkce ředitele společnosti PACCAR Electronics.

Van den Oetelaar (37) nastoupil do společnosti DAF v roce 2011 a postupně zastával pozice se stále vyšší odpovědností v oblasti řízení programů, vývoje produktů, včetně poslední pozice, kdy pracoval jako asistent hlavního inženýra vozidel. Je držitelem bakalářského titulu v oboru strojního inženýrství z Univerzity aplikovaných věd v Eindhovenu a titulu MBA z univerzity TIAS v Tilburgu. Ve své nové pozici bude podřízen Haraldu Seidelovi, prezidentovi společnosti DAF Trucks.

Zajistit úspěch našich zákazníků
Jeroen van den Oetelaar uvádí: „Dopravní průmysl vstupuje do nové éry a společnost DAF Trucks bude i nadále poskytovat nejvhodnější dopravní řešení. S naším týmem inženýrů ve společnosti DAF a ve spolupráci s našimi kolegy ze společnosti PACCAR ve Spojených státech jsme odhodláni vyvíjet a dodávat kvalitní produkty, které podpoří úspěch našich zákazníků.“

Patrick Dean (50) se vrátí do USA, kde se ujme vedení společnosti PACCAR Electronics. Tato nová divize byla vytvořena za účelem řízení globálního vývoje softwaru a elektroniky společnosti PACCAR a podnětem k jejímu založení byl rostoucí význam globálního produktového plánu elektroniky v rámci vývoje produktů

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář