Nová modelová řada CF a XF


Pure Excellence

Naše filozofie DAF Transport Efficiency nás přivedla k přepracování modelů DAF CF a XF, které nyní stanovují novou úroveň dokonalosti. Nové modely DAF staví na vynikající reputaci našich vozidel Euro 6. Mají všechny výhody, na něž jsme zvyklí, např. nejlepší spolehlivost ve své třídě, životnost a efektivitu, a bezkonkurenční pohodlí pro řidiče; tyto výhody jsme nyní posunuli o velký krok dále.

Nový standard

Představili jsme celou řadu zlepšení pro zvýšení návratnosti na kilometr a snížení dopadů na životní prostředí. Nové modely CF a XF nastavují nový standard pro efektivitu přepravy a představují mezník v pohodlí řidiče. Prostě čistá dokonalost.


Program DAF Transport Efficiency

3 000 eur na vozidlo za rok

Nejlepší spotřeba paliva v dané třídě

›   Inovace motorů PACCAR MX-11 a MX-13
› Nová, efektivní automatizovaná převodovka TraXon
› Nové vysoce účinné zadní nápravy s vyššími poměry
› Aerodynamická optimalizace

Pokročilé softwarové funkce poháněcí soustavy
Vyšší točivý moment a nižší otáčky v kombinaci s optimalizovanou poháněcí soustavou, nové vysoce efektivní zadní nápravy, moderní elektronika a aerodynamická vylepšení přináší snížení spotřeby paliva až o 7 % při dlouhých trasách. To může během roku přinést úspory tisíců eur!


600 eur na vozidlo za rok

Vyšší užitečné zatížení

› Nový vysoce efektivní a přitom maximálně kompaktní systém dodatečné úpravy emisí (EAS) ušetřil 50 kg hmotnosti.
› Nová konstrukce motorů a optimalizace podvozku rovněž přispěly k dalšímu snížení hmotnosti.

Podle konfigurace náprav mohou tyto prvky snížit hmotnost vozidla až o 100 kg. To poskytuje vyšší užitečné zatížení, což je zvláště důležité v aplikacích, kde se počítá každý kilogram.


250 eur na vozidlo za rok

Maximální doba provozuschopnosti

Servisní intervaly až 200 000 km
› Skvěle vyhovuje výrobcům nástaveb

Vozidla CF a XF jsou pověstná svou vysokou spolehlivostí. Nová architektura elektroinstalace a elektroniky tuto spolehlivost ještě dále zvyšuje. Veškerá kabeláž a zapojení byly zjednodušeny a zajišťují tak maximální spolehlivost a vynikající flexibilitu pro případy přidávání pomocných zařízení. Výsledkem je maximální dostupnost vozidla a minimální provozní náklady.


1 300 eur na vozidlo za rok

Nejlepší systém fleet management na trhu

Náš nový systém DAF Connect fleet management poskytuje náhled na efektivitu řidiče a vozidla v reálném čase. Tento systém poskytuje přehledné informace o poloze vozidla, spotřebě paliva, najetých kilometrech, využití vozového parku a prostojích. Optimalizací dostupnosti vozidla, snížením provozních náklad a vylepšením logistické efektivity maximalizuje systém DAF Connect ziskovost na kilometr.


Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.