Ideální základ pro jakoukoliv nástavbu

Ryzí dokonalosti je dosaženo díky promyšlené konstrukci podvozku. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky čemuž je pevný, stabilní a lehký. Jednotlivé komponenty lze umístit tak, aby optimálně vyhovovaly požadavkům na maximální efektivitu.

Robustnost, lehkost a skvělé ovládáníRyzí dokonalosti je dosaženo díky promyšlené konstrukci podvozku. Ten je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky níž může být robustní a zároveň lehký. U tahačů a některých vozidel s podvozkem je lehká zadní náprava montována s využitím konstrukce Stabilink. ›   Nízká hmotnost zvyšuje úspory paliva a užitečné zatížení, což zvyšuje efektivitu přepravy. › Odpružení zadní nápravy Stabilink zajišťuje optimální příčnou stabilitu, vyšší užitečné zatížení a skvělou ovladatelnost.


Stvořený pro nástavby DAF XF nabízí rozsáhlý program modulů připevnění nástavby (BAM), který usnadní práci všem výrobcům nástaveb. Konkrétní moduly jsou dostupné pro skříňové nástavby a montáže jeřábů. Vozidla s pevnou nástavbou mají vzadu standardní rozmístění otvorů, které usnadňuje montáž příčných prvků a zvedacích plošin. › Rozšířený program připevnění nástavby zkracuje dobu montáže nástavby. › Zcela plochý podvozek a součásti instalované na vnitřní straně usnadňují práci výrobcům nástaveb.


Vzduchové odpružení ECAS Pro dosažení špičkové spolehlivosti, odolnosti a funkčnosti, bylo zcela renovováno elektronicky řízené vzduchové odpružení (ECAS). Nové funkce zahrnují řízení poměru tlaků, řízení zdvihací nápravy 2 a řízení tlaku zdvihacích měchů. Nabízí také funkce zastavení ECAS a ECAS v poloze plného propružení pro stabilizaci nápravy při práci příslušenství, například jeřábů a hákových zvedáků. Inovativní, snadno použitelné dálkové ovládání s osvětlenými tlačítky je připojeno k sedadlu. › Nové možnosti systému ECAS zajišťují bezpečnější práci při nakládání a vykládání. › Řidiči si užijí přesné ovládání za všech podmínek díky praktickému dálkovému ovládání.


Maximální flexibilita DAF XF nabízí bezkonkurenční efektivitu konfigurací podvozku. Součásti lze umístit tak, aby optimálně vyhovovaly požadavkům na maximální efektivitu. Dále je k dispozici velký prostor pro montáž systémů čerpadel, jeřábových opěrných noh nebo velkých palivových nádrží. › Variabilita umístění komponent podvozku je téměř bez hranic a přináší flexibilitu, která je v oboru bezkonkurenční.


Maximálně kompaktní jednotka EAS Pro model DAF XF jsme vyvinuli zcela nový a mimořádně kompaktní systém pro snižování emisí. Výsledkem je více místa na podvozku. U speciálních aplikací již není nutné dělit instalaci DeNOx a filtru pevných částí (DPF). Skvělý příklad řešení, které přispívá k maximalizaci efektivity. › Maximálně kompaktní jednotka EAS přináší více volného místa na podvozku. › Její o 50 kilogramů nižší hmotnost se přímo promítá do zvýšení užitečného zatížení.


Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář