Provedení interiéru

Měřítko pro pohodlí řidiče

Řidič, který má k dispozici komfort, je lepší řidič. Proto hraje interiér u nového DAF LF tak důležitou roli. Od okamžiku, kdy řidič nastoupí do kabiny, si užívá ten nejvyšší standard pohodlí, snadného ovládání a bezpečnosti.


Dokonalé pracovní prostředí

Palubní deska je atraktivní a zároveň prakticky uspořádaná. Všechny ovládací prvky jsou snadno dosažitelné a logicky seskupené dle funkcí. A bohatě dimenzovaná kapacita systému vytápění a větrání znamená, že v interiéru lze rychle dosáhnout ideální teploty. To řidič ocení zejména při častém vystupování a nastupování v průběhu dne.


Maximum informací pro řidiče

Moderní a přehledný přístrojový panel má nové fonty a nový styl pro lepší čitelnost. Barevný displej poskytuje více informací a zvyšuje tak řidičův komfort a snadnost ovládání. Nastavení jednotlivých funkcí je přehlednější a umožňuje rychlejší vyhledání jednotlivých informací. Asistent hodnocení jízdního stylu řidiče nabízí ještě více tipů k ekonomické jízdě.


Bohatě dimenzovaný úložný prostor

Nový DAF LF nabízí rozsáhlé úložné prostory: prostornou uzamykatelnou schránku na tunelu motoru, kapsy ve výplních dveří a dva velké úložné prostory nad čelním sklem. Varianty kabin Extended Day Cab a Sleeper Cab standardně disponují třemi dalšími uzamykatelnými úložnými boxy za sedadly: jeden z nich má kapacitu 16 litrů, další dva pak po 35 litrech.


Ergonomický design

Ke komfortu během jízdy přispívá nastavitelný multifunkční volant. Je opatřen integrovanými prvky k ovládání tempomatu, motorové brzdy, rádia hands-free TruckPhone. Ve snadném dosahu je také ovládání klimatizace a dvojitý DIN slot pro Truck Navigation Radio (volitelná výbava).


Široký rozsah nastavení sedadla řidiče

Nový DAF LF disponuje mimořádně pohodlným sedadlem řidiče s širokou škálou nastavení, až 180 mm podélně a 120 mm na výšku. Výsledkem je dokonalá poloha při jízdě pro řidiče libovolné výšky. K dispozici je rovněž sedadlo řidiče se vzduchovým odpružením a volitelně i s vyhříváním.


Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář