Interiér DAF CF skvěle vypadá a zároveň poskytuje pocit vynikajícího pohodlí. Sedadla mají nové čalounění a volant je opatřen stříbrnými akcenty. Stěny kabiny, matrace a záclony jsou provedeny v nových, hřejivých barvách a vytvářejí luxusní prostředí, kde se každý řidič bude cítit jako doma. Všestrannost DAF CF podtrhuje možnost výběru ze široké nabídky doplňků, díky kterým si můžete kabinu přizpůsobit vlastnímu vkusu a potřebám vaší přepravy.


Špičkový vzhled

Palubní deska se standardně dodává v provedení Dark Sand (tmavý písek) s dekoračními panely Piano Black (klavírní černá). Dekorační panely jsou k dispozici v barvách Rustica (tmavé dřevo) a Argenta (stříbrná). To vše podtrhuje stylový moderní vzhled.


Exclusive line

Interiér kabiny DAF CF lze ještě vylepšit skvělým obložením přístrojové desky a dveří Exclusive line. Výsledkem je mimořádně luxusní pětihvězdičkové prostředí pro práci i odpočinek.


Maximum informací pro řidiče

Přístrojový panel poskytuje velké množství informací, což řidiči usnadňuje dělat správná rozhodnutí. Atraktivní a přehledný přístrojový panel je opatřen fonty písma pro snadné čtení a přehlednost informací. Na informačním panelu nalezne řidič spoustu informací, díky kterým pro něj bude řízení pohodlnější a jízda efektivnější. Systém asistenta hodnocení jízdního stylu (DPA) obsahuje mnoho tipů na hospodárnou jízdu.


Pohodlné ovládání klimatizace a vytápění

Klimatizační jednotka se snadno ovládá a poskytuje výjimečné pohodlí. Jedním stiskem tlačítka spustíte odmrazování, nezávislé větrání, nezávislé topení s časovačem, vyhřívání opěradla nebo automatickou regulaci teploty vzduchu. Během odpočinku na lůžku lze vše pohodlně ovládat také na panelu na zadní stěně kabiny. Celý systém ovládání teploty je maximálně efektivní a zároveň hospodárný, čímž snižuje celkové náklady na provoz vozidla.


Ovládání na míru

Díky inteligentní elektronice vozidla lze spínače přizpůsobit osobním preferencím řidiče. To přispívá k vysokému standardu pohodlí řidiče i maximální efektivitě vozidla. Tyto spínače také zjednodušují práci dealerům a výrobcům nástaveb, jelikož mohou přidávat nové funkce bez nutnosti instalace dodatečných ovládacích panelů. DAF CF bez ohledu na konfiguraci nástavby a podvozku umožňuje ovládat funkce z libovolného místa na palubní desce: ukázka dokonalé kombinace skvělého komfortu pro řidiče a maximální efektivity vozidla.


Individuální nastavení vnitřního osvětlení

Kompletně přepracovaný systém vnitřního osvětlení umožňuje řidiči zvolit si takový režim, který mu nejvíce vyhovuje. K dispozici je i funkce stmívání. Řidič si může zvolit jiný režim osvětlení pro jízdu a odpočinek. Ovládací otočný spínač je umístěn uprostřed palubní desky i na zadní stěně kabiny, takže je snadno dosažitelný.


Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář