Nejlepší efektivita na trhu znamená více než jen excelentní poháněcí soustavu. Znamená i úsporu hmotnosti a více prostoru pro pomocné systémy, což znamená vyšší míru všestrannosti vozidla a maximální efektivitu provozu. DAF CF nabízí jedinečnou flexibilitu podvozku bez ohledu na to, zda je osazen hydraulickou rukou, jeřábem, valníkem, skříní či jinou nástavbou.


Pevný a lehký Ryzí dokonalost je znatelná i na dobře promyšleném podvozku DAF CF. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli, díky níž může být robustní a zároveň lehký. › Odpružení zadní nápravy Stabilink zajišťuje optimální příčnou stabilitu, vyšší užitečné zatížení a skvělou ovladatelnost. › Nižší hmotnost zvyšuje úspory paliva a užitečné zatížení, což zvyšuje efektivitu přepravy.


Stvořený pro nástavby DAF CF nabízí rozsáhlý program prvků připevnění nástavby (BAM), který poskytuje maximální možnosti pro montáž nástaveb. Konkrétní moduly jsou dostupné pro skříňové nástavby a montáže jeřábů a hydraulických ruk. Vozidla s nástavbou mají u nového DAF CF vzadu standardní rozmístění otvorů, které usnadňuje montáž příčných prvků a zvedacích plošin. › Program BAM umožňuje výrobcům nástaveb zvýšit jejich výrobní kapacitu a snížit výrobní náklady › Bezkonkurenční vstřícnost vůči výrobcům nástaveb rovněž rozšiřuje možnost rychlé, snadné montáže zábran proti podjetí, sklápěček, jeřábů a zadních zvedacích čel.


Maximální flexibilita podvozku Jednotlivé komponenty lze umístit tak, aby dokonale vyhovovaly požadavkům zákazníka. A díky mimořádně kompaktní jednotce EAS, která je o 40 % menší než dříve, je k dispozici spousta prostoru pro montáž čerpadel, stabilizačních opěr jeřábů či objemných palivových nádrží. › Variabilita umístění komponent na podvozku je téměř neomezená a umožňuje tak bezkonkurenční flexibilitu při konfiguraci nákladního vozidla


Pneumatické odpružení ECAS Pneumatické odpružení Electronically Controlled Air Suspension (ECAS) nabízí nejlepší komfort, funkčnost a spolehlivost ve své třídě. Moderní systém nabízí vynikající řízení tlaku ve vzduchových měchách, čímž zaručuje maximální stabilitu vozidla, a to i při nakládce a vykládce. Díky mimořádně přesnému měření a kompenzaci rozdílného zatížení náprav lze navíc zabránit přetížení náprav. › Systém ECAS nabízí nejlepší komfort, funkčnost a spolehlivost ve své třídě. › DAF CF nabízí vynikající stabilitu vozidla za všech okolností, včetně nakládky a vykládky. › Bezkonkurenční uživatelská přívětivost potěší každého řidiče.


Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář