Středisko Brno-Modřice

Evropská 677
664 42 Modřice u Brna


GPS: 49°7´9.586“N, 16°36´12.086“E

Provozní doba:
Po-Pá 6:00-22:00 hodin
Sobota 6:00-14:00 hodin

Tel.: +420 727 848 597
e-mail: servis@trucktrade.cz

Servis ITS/NDS nonstop: +420 602 591 226

Servis

    • Novotny-sNovotný Jiří
      Ředitel prodeje servisních služeb a náhradních dílů
      Mobil: +420 725 557 921
      e-mail: j.novotny@trucktrade.cz
    • Zahradnicek-sIng. Zahradníček Aleš
      Poprodejní inženýr
      Tel.: +420 547 103 644
      e-mail: a.zahradnicek@trucktrade.cz
  • Cendelín Milan
    Vedoucí technik
    Mobil: +420 727 942 373, Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.cendelin@trucktrade.cz
  • Kyzyvat-sKyzyvát Marek
    Servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.kyzyvat@trucktrade.cz
  • VÍTEK Robert
    Servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: r.vitek@trucktrade.cz
  • Kašperan Miroslav
    Asistent servisu
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.kasperan@trucktrade.cz
  • Kugler Roman
    Školitel, servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: r.kugler@trucktrade.cz

Náhradní díly

    • Ploteny-sPlotěný Jan
      Vedoucí skladu
      Mobil: +420 725 744 474, Tel.: +420 547 103 631-2
      e-mail: j.ploteny@trucktrade.cz
    • Ferdusová Lucie
      Asistentka prodeje ND
      Tel.: +420 547 103 631-2
      e-mail: l.ferdusova@trucktrade.cz
    • Sulc-sSchulz Jiří
      Analytik nákupu ND
      Tel.: +420 547 103 631-2
      e-mail: j.schulz@trucktrade.cz
    • Vesely-sVeselý Michal
      Analytik nákupu ND
      Tel.: +420 547 103 631-2
      e-mail: m.vesely@trucktrade.cz
    • Fic-sFic Miloš
      Prodejce dílů
      Mobil: +420 725 711 402
      e-mail: m.fic@trucktrade.cz
    • Coufal_sCoufal Pavel
      Prodejce dílů
      Mobil: +420 602 756 095
      e-mail: p.coufal@trucktrade.cz
    • pavlicekPavlíček Pavel
      Skladník
      Tel.: +420 547 103 631-2
    • KlouparKloupar Petr
      Skladník
      Tel.: +420 547 103 631-2
    • Schummer Martin
      Skladník
      Tel.: +420 547 103 631-2
    • Strouhal Jiří
      Skladník
      Tel.: +420 547 103 631-2
modricemapa

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.