Středisko Brno-Modřice

Evropská 677
664 42 Modřice u Brna


GPS: 49°7´9.586“N, 16°36´12.086“E

Provozní doba:
Po-Pá 6:00-22:00 hodin
Sobota 6:00-14:00 hodin

Tel.: +420 727 848 597
Fax: +420 547 103 640
e-mail: servis@trucktrade.cz

Servis ITS/NDS nonstop: +420 602 591 226

Servis

  • Novotny-sNovotný Jiří
    Manažer servisu a prodeje náhradních dílů
    mobil: 725 557 921
    e-mail: j.novotny@trucktrade.cz
  • Zahradnicek-sIng. Zahradníček Aleš
    Poprodejní inženýr
    Tel.: +420 547 103 644
    e-mail: a.zahradnicek@trucktrade.cz
  • Prudkova-sPrůdková Daniela
    Asistentka poprodeje
    Tel.: +420 547 103 642
    e-mail: d.prudkova@trucktrade.cz
  • Cendelín Milan
    Vedoucí technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.cendelin@trucktrade.cz
  • Kyzyvat-sKyzyvát Marek
    Servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.kyzyvat@trucktrade.cz
  • VÍTEK Robert
    Servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: r.vitek@trucktrade.cz
  • Kašperan Miroslav
    Asistent servisu
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: m.kasperan@trucktrade.cz
  • Kugler Roman
    Školitel, servisní technik
    Tel.: +420 547 103 649, 643
    e-mail: r.kugler@trucktrade.cz

Náhradní díly

  • Ploteny-sPlotěný Jan
    Vedoucí skladu
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: j.ploteny@trucktrade.cz
  • Sulc-sŠulc Jiří
    Analytik nákupu ND
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: j.sulc@trucktrade.cz
  • Vesely-sVeselý Michal
    Analytik nákupu ND
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: m.vesely@trucktrade.cz
  • Fic-sFic Miloš
    Prodejce dílů
    mobil: 725 711 402
    e-mail: m.fic@trucktrade.cz
  • Coufal_sCoufal Pavel
    Prodejce dílů
    mobil: 602 756 095
    e-mail: p.coufal@trucktrade.cz
  • Kratochvil-sKratochvíl Zdeněk
    Prodejce dílů
  • Marek-sMarek Martin
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: m.marek@trucktrade.cz
  • pavlicekPavlíček Pavel
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
  • KlouparKloupar Petr
    Skladník
    Tel.: +420 547 103 631-2
  • Galko Markéta
    Asistentka prodeje ND
    Tel.: +420 547 103 631-2
    e-mail: m.galko@trucktrade.cz
modricemapa

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.