Prodejci náhradních dílů

  • Novotny-sNovotný Jiří
    Manažer prodeje náhradních dílů
    mobil: 725 557 921
    e-mail: j.novotny@trucktrade.cz

Středisko Brno-Modřice

  • Fic-sFic Miloš
    Prodejce dílů oblasti jižní Morava
    mobil: 725 711 402
    e-mail: m.fic@trucktrade.cz
  • Coufal_sCoufal Pavel
    Prodejce dílů oblasti jižní Morava
    mobil: 602 756 095
    e-mail: p.coufal@trucktrade.cz
  • Kratochvil-sKratochvíl Zdeněk
    Prodejce dílů oblasti jižní Morava
    mobil: 724 508 760
    e-mail: z.kratochvil@trucktrade.cz

Středisko Olomouc

  • Melichar-sMelichar Filip
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    mobil: 724 970 025
    e-mail: f.melichara@trucktrade.cz

Středisko Ostrava

  • Fojtik-sFojtík Petr
    Prodejce dílů oblasti severní Morava
    mobil: 725 865 701
    e-mail: p.fojtik@trucktrade.cz
  • Cichy-sCichý Richard
    Prodejce dílů oblasti severní Morava
    mobil: 724 970 024
    e-mail: r.cichy@trucktrade.cz

Středisko Otrokovice

  • Zuzanikova-sZuzaníková Marcela
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    mobil: 727 848 785
    e-mail: m.zuzanikova@trucktrade.cz
  • macikMacík Petr
    Prodejce dílů oblasti střední Morava
    mobil: 607 014 878
    e-mail: p.macik@trucktrade.cz

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.