Exteriér

Díky stylovému vzhledu je model XF skvělou vizitkou každého přepravce. Nápadná stylová maska chladiče s hliníkovým dekorem a impozantní světlomety dávají novému modelu XF působivý a elegantní vzhled. 

Design

Atraktivní vzhled s funkčností

Při vývoji nového modelu XF stavěla společnost DAF na velmi obdivované koncepci kabiny, která je proslulá prostorem a komfortem.

  • Atraktivní vzhled zaručuje nová přední maska, nové blatníky, boční límce a mezinápravové spoilery
  • Maximální pozornost je věnována aerodynamice a optimálnímu proudění vzduchu
  • Novinkou v kategorii nákladních vozidel jsou hlavní světlomety využívající LED diod. Jsou charakteristické přirozeným světlem a vysokým světelným výkonem, maximální životností a minimální spotřebou energie.

Vnější osvětlení

Vnější osvětlení

Nové jednotky světlometů se ve standardním vybavení dodávají s halogenovým osvětlením H7 spolu s vestavěnými světly pro denní svícení (4 diody LED). Technologie světlometů LED je volitelnou variantou světlometů – první v průmyslovém sektoru nákladních vozidel. Osvětlení LED zaručuje největší světelný výkon s maximální provozní životností a minimální spotřebou energie. K dispozici jsou také volitelné ostřikovače světlometů, které jsou nádherně zabudované do nových jednotek světel.

Aerodynamika

Optimální proudění vzduchu

Střešní spoilery a boční límce mohou snížit spotřebu paliva a emise CO2 až o 10 procent. Jsou nově vyvinuté a pečlivě přizpůsobené větší šířce vozidla 2,55 metru.

To samé platí pro aerodynamické blatníky s integrovanými ukazateli směru, zřetelnými pro cyklisty a chodce kvůli vyšší bezpečnosti.

Média k DAF XF Euro 6

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.