Ušito na míru vašim potřebám

Nová řada LF Euro 6 obsahuje kompletní nabídku hospodárných vozů pro rozvoz zboží. Jejich vývoj zcela vycházel ze snahy dosáhnout maximální hospodárnosti pro provozovatele a co nejjednodušší obsluhy pro řidiče. V důsledku toho řada LF Euro 6 nastavuje novou laťku ohledně užitného zatížení, úspory paliva a provozuschopnosti Zároveň je nepřekonatelně praktická.

Krátce

Stvořen pro vaše potřeby

Nový model LF Euro 6 je důkladně promyšlený do posledního detailu. Je zcela připraven pro práci při rozvozu zboží. Pro jakýkoliv úkol ohledně rozvozu zboží existuje ve třídě 7,5 až 19 tun řešení LF ušité přímo na míru. Ať už dáváte přednost čemukoliv, nabízí na svou třídu díky nízké pohotovostní hmotnosti špičková užitné zatížení. To podporuje hospodárnost, stejně jako nabídka moderních čtyř- a šestiválcových motorů PACCAR s výkony od 112 kW/150 k do 231 k/310 k. Výkonné, spolehlivé, hospodárné a čisté. Díky servisním intervalům až 60 000 kilometrů je maximalizována provozuschopnost.

Nový design zajišťuje novému modelu LF Euro 6 skvělý vzhled. Zcela nový interiér s novou přístrojovou deskou se zabudovaným Výkonnostním asistentem řidiče představuje nejlepší pracovní prostředí pro řidiče. Nový podvozek je absolutně plochý a nanejvýš přívětivý pro výrobce karoserií.

Ať už hledáte tuhý podvozek nebo tahač, ať už si zvolíte denní kabinu, prodlouženou kabinu nebo spací kabinu – vždy je tu model LF dokonale vhodný pro vaše potřeby rozvozu zboží.

Média k DAF LF Euro 6

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.