Podvozek

Podvozek modelu Euro 6 LF byl kompletně přepracován, aby bylo dosaženo maximální tuhosti a vynikajících jízdních charakteristik, nízké pohotovostní hmotnosti a dostatečného prostoru pro umístění součástí.Podvozekje zcela plochýa zcela nová elektrická instalace zajišťuje maximálnívstřícnostvůči výrobcům karoserií.Aby bylo možné nabízet vozidla ušitá na mírulibovolné aplikaci,představujenová řadaLFvelký počet variant,co se týkáužitného zatížení arozvoru náprav.

Vysoké užitečné zatížení

Lehký a pevný

Zadní náprava modelu DAF LF Euro 6Nejvýznamnější inovací je, že podvozek představuje jednostěnnou konstrukci, takže pohotovostní hmotnost zůstává co nejnižší – maximální pevnosti je dosaženo díky mimořádně kvalitní oceli.

Aby bylo dosaženo vyšší kapacity zatížení, je možné 18- a 19tunové modely vybavit novou 13tunovou zadní nápravou, což je důležité v zemích, kde jsou na poháněné nápravě povolena zatížení překračující 11,5 tuny.

Rozložení dílů

Prakticky rozmístěné součásti

Součásti jako vzduchové nádrže a elektronické ovládání brzd jsou prakticky umístěny uvnitř podvozku, což vytváří mnoho volného místa pro montáž skříněk na nářadí, podpěr a náhradních kol.

Základ, na kterém se dá snadno stavět

Základ, na kterém se dá snadno stavět

Důležitápronákladní vůzv segmentuřady DAF LF jevstřícnost k výrobcům karoseriíPodvozek modelu LF je kvůlitomuzcela plochý. Jako variantajsoudostupnépraktické montážní držáky.

Konfigurace

Široká nabídka konfigurací podvozku

Podvozek modelu DAF LF Euro 6Společnost DAF nabízí nový model LF Euro 6 v různých hmotnostních třídách. Tuhé podvozky se 17,5palcovými koly nabízejí CHV 7,5 až 12 tun s čistými nosnostmi od 4180 do 8300 kilogramů.

Jsou-li vybaveny 19,5palcovými koly, nabízejí 14- a 16tunové tuhé podvozky čisté užitné zatížení od 9,570 do 11,570 kilogramů. Kromě toho společnost DAF nabízí také 14- a 16tunové tahače nových modelů LF s 19,5palcovými koly pro maximální celkové hmotnosti soustavy 24 až 28 tun.

Na vrcholku programu LF jsou 18- a 19tunové modely s tuhým podvozkem s 22,5palcovými koly a celkovou hmotností soustavy 26 až 32 tun.

Rozvory

Abychom nabízeli modely DAF LF ušité na míru libovolnému využití, je možné si vybrat ze široké nabídky rozvorů. Verze s CHV mezi 7,5 a 12 tunami jsou k dispozici s osmi rozvory v rozmezí od 3,00 do 5,40 metru. Pro třídu 14 až 16 tun je k dispozici devět variant rozvorů v rozmezí 3,25 až 6,30 metru. U 18 a 19tunových modelů je možné si vybrat mezi osmi různými rozvory mezi 3,45 a 6,25 metru. Verze tahače nejtěžšího modelu LF má rozvor 3,13 metru nebo 3,50 metru.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.