Interiér

Řidič, který je odpočatý, jezdí lépe. Z toho důvodu je interiér nového modelu LF stejně vysoké kvality jako vlajková loď XF. Výsledek: optimální pracovní prostředí pro řidiče. Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Materiály, instalace a povrchová úprava nového interiéru jsou praktické a snadno se čistí. V důsledku toho interiér vždy vypadá svěže a úhledně.

Jízda

Prostě nasedněte a odjeďte

Díky použití teplých barev se bude každý řidič v kabině okamžitě cítit jako doma. Interiér nového modelu DAF LF nabízí:

  • Plně nastavitelná sedadla kvůli optimálnímu a snadnému používání.
  • Novou přístrojovou desku s novým snadno čitelným přístrojovým panelem a jasný barevný displej s Výkonnostním asistentem řidiče DAF.
  • Nový multifunkční volant s integrovanými ovládacími prvky.
  • Systém vytápění a větrání s mimořádně velkou kapacitou při udržování příjemných teplot.

Přístup do kabiny

Optimální přístupnost

Při rozvozu zboží řidič mnohokrát za den nastupuje do kabiny a zase z ní vystupuje. Proto je nový model LF optimálně přístupný, a to díky dveřím, které se otevírají dokořán (90 stupňů), v kombinaci s praktickýmosvětlením interiéru.

Systémvytápění a větránímá mimořádněvelkou kapacitu. Teplota v interiéru se tak vždy rychle dostane na příjemnou hodnotu.

U lehkých modelů LF (s koly 17,5 palce), bylazachovánanízká výškapodlahy89 cm.Těžšíverze s koly19,5a22,5 palce majívýšku podlahy98 cm a111 cm.

Odkládací prostor

Mnoho úložných možností

Především přirozvozu zboží řidičpotřebujemnohopraktickýchvariant, kam ukládat věci.Protonový modelLF nabízíaobjemný azamykatelnýúložný prostorna tunelu motorus doplňkovou možnostípro uloženíněčeho na víku.

V případě, že je modelLFvybaven automatizovanou převodovkouASTronic,je k dispozici dalšíúložný prostor na přístrojové descevedleřidiče,napříkladna dodací listy a zápisník. Krom tohojsou zde úložné prostoryvedveřníchpanelech,na zadnístěně kabinyje připevněnáúložná síťkaadva úložné prostoryse nacházejí nadčelním sklem.

Nad čelním sklem na řidičově straně jsou k dispozicičtyři sloty DIN pro a.o.digitálnítachograf, který jetaksnadno přístupný.
Prodlouženádenníkabina a spací kabinamají také standardně tři dalšíuzamykatelné úložnéschránkyza sedadly.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.