Ušito na míru vašim potřebám

Všestranné univerzální vozidlo od společnosti DAF: nová řada CF Euro 6. Ideální nákladní vůz pro rozmanité využití – od stavebnictví po rozvoz zboží. Díkynízkým provozním nákladům,dokonalémupohodlí pro řidičea předevšímnesrovnatelnévšestranností.Díky třemvariantám kabiny,třem motorůma mnohakonfiguracímnáprav apodvozku:nabízí nový model CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby.

Krátce

Nejlepší variabilita

Nový model DAF CF Euro 6 nabízí řešení šitá na míru. Ať už si vyberte jakoukoliv verzi, všechny modely CF mají na svou třídu díky nízké pohotovostní hmotnosti špičkové užitné zatížení. Příčinou je hlavně zcela nový podvozek, který je zároveň lehký i pevný. Tento totálně plochý podvozek je snem každého výrobce karoserií: jeho práce nikdy nebyla tak snadná.

Vybrat si můžete ze tří šestiválcových motorů s výkonem 164 kW/220 k až 375 kW/510 k. Výkonné, spolehlivé, hospodárné a čisté.

Provedení nového modelu CF Euro 6 je robustní, ale přesto elegantní, promyšlené a na první pohled mimořádně funkční. Optimální aerodynamika a maximální chlazení zajišťují nízkou spotřebu paliva.

Zcela nový interiér nabízí ideální pracovní prostředí. A to díky vynikající přístupnosti, nejpohodlnějšímu lůžku ve své třídě a největšímu prostoru ve své třídě.

Média k DAF CF Euro 6

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.