Interiér

Řada DAF CF je k dispozici s praktickou kabinou Day Cab, prostornou kabinou Sleeper Cab a mimořádně prostornou kabinou Space Cab, poskytující jedinečnou výšku 223 centimetrů. K tomu ještě více bezpečnosti a pohodlí.

Jízda

Jízda

Kabina nového modelu CF nabízí ideální pracovní prostředí. K tomu ještě více bezpečnosti, pohodlí a snadného ovládání. Optimální přístupnost, skvělá poloha sezení a ergonomické umístění ovládacích prvků, to vše přispívá k maximálnímu pohodlí při jízdě, spolu se systémem klimatizace s optimální cirkulací vzduchu.

Výkonnostní asistent řidiče DAF (DPA) pomáhá řidiči jet tak hospodárně, jak je to jen možné. Centrální barevný displej informuje o spotřebě paliva, chování brzd, předpovídá dopravní situace a ukazuje optimální okamžik pro změnu rychlostního stupně. Asistent DPA motivuje řidiče k tomu, aby z modelu CF dostal s minimálním úsilím to nejlepší.

Obytný prostor

Obytný prostor

Řada DAFCFjek dispozici s denní kabinou,spací kabinouavelmi prostornou kabinouSpace Cab.Díkycelkovému objemu11 m3 je kabinaCFSpace Cab nejprostornějšíkabinouve své tříděa výšceinteriéru 2metry23se v tomto segmentunic nevyrovná.

Spánek

Spánek

Společnost DAF byla vždy jedničkou, co se týče pohodlného spaní. Nový model CF má chytře uspořádaný spací prostor s velkou jednodílnou matrací pro pořádný noční odpočinek.

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.