DAF CF Euro 6

Nový model DAF CF Euro 6 zavádí nový standard.Díkynízkým provozním nákladům, dokonalémupohodlí pro řidičea předevšímnesrovnatelnévšestranností. Díky třemvariantám kabiny, třem motorůma mnoha konfiguracímnáprav apodvozku: nabízí nový model CF Euro 6 řešení na míru pro všechny přepravní potřeby!


Objevte více podrobností o modelu DAF CF Euro 6

 • Ušito na míru vašim potřebám


  Variabilní univerzální vozidlo DAF: nová řada CF Euro 6. Ideální nákladní vozidlo pro rozmanité použití Od stavebnictví po rozvoz zboží.

  Další informace

 • Exteriér


  Provedení modeluDAF CF Euro 6.Robustní, elegantní a funkční.Optimálníaerodynamikazajišťuje ideální proudění vzduchu a taki nízkou spotřebu paliva.

  Více o exteriéru

 • Interiér


  ŘadaDAFCF jek dispozici s praktickou kabinou Day Cab, prostornou kabinou Sleeper Cab amimořádněprostornou kabinou SpaceCab, poskytujícíjedinečnouvýšku223 centimetrů.K tomu ještě vícebezpečnostia pohodlí.

  Více o interiéru

 • Poháněcí soustava


  Novýmodel CF Euro 6nabízíhospodárné hnací soustavy s širokounabídkou-nejmodernějšíchmotorů PACCAR. Od 290 do 510 k s výkonnými motorovými brzdami. S manuální převodovkou s přímým záběrem a přeběhem nebo automatizovanou převodovkou AS Tronic.

  Více o hnací soustavě

 • Podvozek


  Lehký a pevný podvozek vede k maximálnímu užitnému zatížení a díky tomu i nejvyšší možné návratnosti. Vysoká tuhost a zadní odpružení Stabilink zajišťují stabilní ovládání.

  Více o podvozku

 • CF Construction


  Vyvinutý speciálně pro využití ve stavebnictví, kde je vyžadována pravidelná jízda v terénu. Vozidla CF Construction mají díky zvětšenému nájezdovému úhlu a větší světlé výšce dobrou schopnost jízdy v terénu.

  Další informace

Kontaktujte TRUCK TRADE

DAF logo on dealer building

Chcete vědět víc? Pro prodejce DAF bude potěšením vám sdělit vše, co chcete vědět o produktech a službách společnosti DAF.

Kontaktní formulář

Sdílet tuto stránku

Zveme vás ke sdílení naší stránky.